Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

Próbny Egzamin Ósmoklasisty

28.03.2020
Próbny Egzamin Ósmoklasisty W dniach 30.03-01.04. uczniowie wezmą udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty przygotowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Informacje na ten temat zostały wysłane poprzez dziennik elektroniczny Librus. Prosimy się z nimi zapoznać.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Wszelkie informacje dostępne są na stronach:

https://www.gov.pl/web/edukacja/probny-egzamin-osmoklasisty

https://www.cke.gov.pl/

 

Powrót