Szkoła Podstawowa Im. Bolesława Prusaw Przybysławicach

A A A Kontrast
r. Imieniny:
Gmina Garbów
 
Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
 
BIP
 
e-Dziennik
 
 
 
 
 

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY ANGLOSASKIEJ W SP w BOGUCINIE

28.05.2019
KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY ANGLOSASKIEJ W SP w BOGUCINIE Anna Mańko, Natalia Drozd, Roksana Skwarek i Zuzanna Kozak wzięły udział w KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI I PROZY ANGLOSASKIEJ w SP w BOGUCINIE.

Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników konkursu. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy naszej uczennicy Zuzi Kozak, która zdobyła II miejsce. Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

 

 

Magdalena Mazurek

Volodymyr Sidlyarchuk

Powrót